:: FANDooM :: ZASADY :: TUTORIAL :: KARTY :: TWÓRCY GRY :: ZAMÓW FANDooMA!   ::

  :: prezentacje :: errata :: teksty :: faq :: mapa strony :: kontakt   ::

FANDooMPełgająca Zagłada

FANDooM poza ConQuestem pełza sobie po fandomowych imprezach.
W zasadzie jest obecny na każdym większym konwencie - zazwyczaj w formie turnieju połączonego z prezentacją. Okazjonalnie sponsorujemy, a raczej - jako że nie jest to produkt komercyjny - obdarowujemy niektóre konwenty.
Wszystko po to, by dotrzeć do jak największej ilości osób i wspólnie się bawić.Sprawozdania:


Krakon 2005

11 lutego 2005 na konwencie Krakon odbył się oficjalny turnieik ConQuestowej Gry Karcianej FANDooM. Tym razem do stołu siedli starzy wyjadacze, a wśród nich Tomasz 'Alchemique' Budziński, Krzysztof 'Szczur' Hryniów i Marcin Blacha oraz - wyzwany przez uczestników - autor.

Dwa Karakony, jeden Imlalala i jeden Końkwest, do tego Moracz, Mazar, Sabat i repek [prowadzony przez repka]. Najweselszy moment stanowiła chwila, w której Szept wyzwał Sejiego, ale okazalo się, że ten drugi jest w Norwegii.

Zwyciężył - wreszcie, w myśl zasady 'do trzech razy sztuka' - Szczur, a w nagrodę otrzymał bezpłatną wejściówkę na ConQuest 2005.

Zwycięzcy - tradycyjnie - gratulujemy.

 

Alchemikon 2004

Na wspaniałym, kameralnym Alchemikonie, który odbył się jesienią 2004 roku w Tarnowie, spędziliśmy wiele miłych chwil. Był to również pierwszy konwent (potem przyszły Imladris i Falkon), który 'sponsorowaliśmy'.
Oczywiście, był to sponsoring czysto symboliczny, ale mamy nadzieję, że przynajmniej kilka osób trochę się przy FANDooMie pośmieje...

Alchemikon

Na zdjęciu Alan z Alchemikiem... Pozdrawiamy serdecznie!!!


Falkon 2004

W dniu 20 listopada na konwencie Falkon 2004 w Lublinie odbył się trzeci już turniej ConQuestowej Gry Karcianej FANDooM, którego stawką było zdobycie własnej karty w planowanym na ConQuest 2005 dodatku.
Falkon
Falkon

Na prezentacji gry pojawiło się całkiem spore grono osób, w turnieju zaś - ze względu na sporą ilość atrakcji konwentowych - wzięli ostatecznie udział: Piotr 'Storm' Giełda, który postawił na Karakon i repka; Mateusz 'Magus' Bral, który wybrał Imlala i Łukasza M. Pogodę, Jarek 'Beacon' Kopeć z Końkwestem i Rafałem Olszowskim oraz - z drugim Imlala, lecz pod wodzą Staszka Mąderka - Michał 'Misiek' Karzyński.

Wygrał, dzięki inteligentnemu dysponowaniu kartami oraz odrobinie nieuwagi przeciwników - Piotr 'Storm' Giełda!

Serdecznie gratulujemy!

Falkon

Imladris VIII

W dniu 23 października na konwencie Imladris VIII stanęli naprzeciwko siebie: wciągnięty w fandoomowy świat na Dracoolu Wojtek 'Sabas' Drwal, wprowadzony w arkana pół godziny przed turniejem Tomasz 'Alchemique' Budziński, reprezentujący kurczaka Guru Krzysztof 'Szczur' Hryniów oraz znany ze swojej czapki Jakub 'Rege' Reginia.

Triumfator, Jakub 'Rege' Regina, który zasady gry poznał 15 minut przed rozgrywką, wybrał konwent Imlalala XIII, a na koordynatora Paweła 'Szepta' Furmana. Zacięta walka toczyła się do ostatniej chwili...

Nagrodą jest własna karta w planowanym na ConQuest 2005 dodatku do gry.

Zwycięzcy - gratulujemy!


Dracool 2004

Na Dracoolu 2004 odbył się pierwszy, skromny, bo skromny, ale oficjalny turniej FANDooMa, którego stawką była własna karta w planowanym na CQ 2005 dodatku.

Stawka uczestników była bardzo wyrównana, choć niektórzy, np. walczący o kartę dla Guru Szczur, przygotowali zawczasu taktykę i zdawali się postępować według ustalonego z góry planu.

Podobnie Marcin Blacha ostro walczył o to, by ulepszyć swoją kartę i dopakować ją w kolejnej edycji. Niestety - kości wybitnie go tego dnia nie słuchały i szybko stracił Koordynatora.

W cieniu, nieco nieśmiało, radzili sobie Nanaki [jego Seji niestety szybko poległ] i Linka, której taktyka wyczekania i ataku ekipą prowadzoną przez MidMad miała szanse powodzenia.

Dracool

W tym całym zamieszaniu, dosłownie rzutem na taśmę [jeden błąd, a zwyciężyłby Guruszczur] wygrał-

...Kuba Sobczuk.

Było to tym bardziej niezwykłe, iż Kuba dosłownie dwie godziny wcześniej po raz pierwszy w życiu usłyszał o FANDooMie i w szybkim tempie przyswoił zasady. A potem, znienacka, zadał decydujący cios.

Zwycięzcy i wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie gratulujemy!


Aukcja plansz FANDooMa

Podczas oficjalnego zakończenia konwentu ConQuest 2004 odbyła się tradycyjna aukcja różnych gadżetów. Jedną z głównych atrakcji stanowiły niepocięte plansze z kartami do FANDooMa, na których podpisali się obecni na konwencie bohaterowie gry.

Licytacja była bardzo zacięta, a karty ostatecznie trafiły do...

Niestety, nie możemy ujawnić personaliów, w obawie, iż zwycięzca stanie się ofiarą kradzieży.

ConQuest
ConQuest ConQuest

© ConQuest