:: FANDooM :: ZASADY :: TUTORIAL :: KARTY :: TWÓRCY GRY :: ZAMÓW FANDooMA!   ::

  :: prezentacje :: errata :: teksty :: faq :: mapa strony :: kontakt   ::

FANDooM


FANDooM Światło dzienne ujrzał na konwencie ConQuest 2004, ale jego powstanie poprzedziły cztery miesiące pracy koncepcyjnej, rozmów z bohaterami gry, testowania, rysowania, składania, nieustannych korekt. Włożyliśmy w stworzenie tej gry wiele wysiłku i bynajmniej nie mamy zamiaru pozwolić jej umrzeć śmiercią naturalną.


FANDooM został zaprojektowany w taki sposób, by nie wyczerpywać swoich możliwości po dziesięciu czy nawet stu partiach. Pomimo 'setowego' charakteru ilość kombinacji kart jest na tyle duża, iż niemożliwe staje się opracowanie idealnej, zwyciężającej w każdych warunkach taktyki.


FANDooM to również zabawa. Nawet jeśli nie pociągają Cię strategiczne gry karciane, dzięki FANDooMowi możesz pobawić się w towarzystwie popularnych w fandomowym światku osób, zająć się wyszukiwaniem ukrytych na rysunkach znaczeń, cieszyć się z rozpoznania źródeł kultowych powiedzonek.


Postaramy się, by FANDooM był obecny na konwentach i, mamy nadzieję, w Waszych domach. Stąd pomysł na powstanie tej strony, która ma pomóc Wam w zabawie, dostarczając pomysłów na strategie i odpowiadając na pytania.Czekamy na Wasz odzew. Ta gra istnieje wyłącznie dla Was.
ConQuestowy DODATEK >>> 21 nowych kart apokaliptycznej zagłady Fandomu!
© ConQuest